Portföy

PROJE KOORDiNATÖR

 Ekim 2015- Ocak 2019

Yöneticisi olduğum firmamda, danışmanlık hizmeti, ürün tasarımı ve geliştirme süreçleri yönetimi, dekorasyon işleri ve diğer danışmanlık hizmetlerini sundum.

PROJE KOORDiNATÖR

Ocak 2015- Ekim 2015

Bakü Haydar Aliyev kültür merkezi projesi dahilinde, tarafıma verilen görevler dahilinde, projenin üretiminin kontrolü, üretim planlaması yapılması, sevkiyat kontrolü yapılması işleri organize edildi. Ayrıca firmanın, tarafıma verilen diğer iki projesinin, imalat çizimleri kontrolü, röleve işlemleri, montaj organizasyonu ve projenin teslim edilmesi ile görevimi tamamladım

MiMARi PROJE KOORDiNATÖRÜ

Haziran 2012 – Ocak 215

Özel ve kamu kurumları icin yapılan tadilat, yeni çalışma alanları ve yapıları yapılması ile ilgili; projenin hazırlanması, 3D tasarımının yapılması, görsel calışmaları, proje imalat çizimlerinin yapılması, metraj hazırlanması, fiyat teklifi, sunum, ve teklif toplanması ile imalat kontrolü – şantiye koordinasyonu yapılması işlerini kapsamıştır.

İNCE İŞLER ŞEFi

Şubat 2011- Ekim 2011

Kamu binaları icin tadilatlarda bulunan firmada , tasarım , üretim çizilmesi, imalat kontrolü, montaj koordinasyonu yapılması ve projenin tamamlanması ile proje sonlanmıştır.

Üretim mühendisi

Mayıs 2010- Ocak 2011

Yurtdışı projelerine yönelik sabit mobilya imalatı sürecinde, firmada üretim sorumlusu mühendis olarak görev aldım.

Üretim mühendisi

Haziran 2006- Mayıs 2010

OFFI ofis mobilyaları,firma departmanları arasında  satış ve pazarlama,planlama, projelendirme ve tasarım & ar – ge departmanlarında çalışmalarımı uzun süre devam ettirdim.